Чи буває у Вас таке, що після поїздки з увімкненим кондиціонером з’явився нежить та кашель?

Ми вирішили розповісти Вам топ-4 порад «Як користуватись автокондиціонером щоб не захворіти» Якщо ви сідаєте в автомобіль, після того як він довго побув на спеці, увімкніть кондиціонер, а самі вийдіть на 10-15 хвилин. Коли повернетесь – виставте його на більш теплий режим. До температури в салоні треба звикати поступово. Якщо ви одразу сіли в авто і не маєте час чекати назовні, доки авто охолоне – увімкніть кондиціонер на режим “вентилятора”, щоб він просто обдував салон. Коли трохи звикнете — вмикайте на охолодження

  • Не можна направляти решітки пристрою на обличчя, груди і ноги.
  • Виставляйте кондиціонер на таку температуру, яка буде відрізнятися від вуличної на 5-7 градусів.
  • Періодично перевіряйте та чистіть фільтри. Захворіти можна не тільки від різкого перепаду температур, а й через бактерії, які накопичуюються на них.

MakClimat – Ваш партнер по комфорту в авто 🚗

Послуги Шинного Центру Rezinka

Заміна шин

Комплексна заміна шин будь-яких розмірів з забезпеченням гарантії безпеки при пересуванні авто. Бортування коліс – процес зняття шини з диску та її установка. Демонтаж – процес зняття колеса з автомобіля та його установка. Балансування – роботи по усуненню дисбалансу колеса, диску, елементів підвіски, кріплення колеса для того, щоб збільшити експлуатацію шин.

Вулканізація шин

Процес ремонту бокових порізів та зварювання шини. Вулканізація буває двох видів: холодна та гаряча. При холодній – на цільову ділянку шини наносять вулканізуючий склад, який твердіє і набирає міцність природним чином. При гарячому – склад нагрівають до стану часткового розплаву.

Ремонт дисків

Рихтувальні роботи для відновлення початкової геометрії диску. Холодне вирівнювання диску – відбувається без нагрівання. Виконується за допомогою рихтувального станку та гідравліки. Вирівнювання диску за допомогою нагрівання. Нагрівання за допомогою променем полум’я відбувається для того, щоб зменшити ймовірність появи тріщини на диску.

Зварювання диску аргоном

Дугове зварювання неплавким електродом в середовищі інертного захисного газу, процес відновлення відсутніх фрагментів диску, тріщин, щоб надати цілісність металу і відновити його початкову форму.

Фарбування дисків

Відновлення естетичного вигляду диску за допомогою його фарбування.

Готель для шин

Rezinka Hotel Професійне зберігання сезонної резини відповідно з дотриманням температурного режиму, рівня вологості, наявності світла та інших чинників, які запобігають швидкому зношенню резини.

Продаж шин

Підбір шин індивідуально під Ваше авто, стиль їзди та особисті побажання клієнтів.

Автомагазин

Великий асортимент автозапчастин на різні марки машин, аксесуари для авто.

Професійне зберігання резини з дотриманням температурного режиму, рівня вологості, наявності світла та інших чинників, які запобігають швидкому зношенню резини.

Пропозиції Rezinka

Озонація салону автомобіля
Новини

Автокондиціонери

МАК-КЛІМАТ – сервіс, що спеціалізується на обслуговуванні автокондиціонерів, а саме – діагностиці, профілактиці, заправці фреоном, озонації, ремонті та реставрації кондиціонерів.

Детальніше »
Пропозиції

Автомагазин Rezinka

У автомагазині Ви маєте змогу придбати всі товари, що так необхідні кожному власнику авто. Широкий асортимент автохімії та автокосметики дозволяє кожному обрати сам той засіб, який ідеально підійде

Детальніше »

Стати VIP Клієнтом

Залишіть свої дані, щоб вже сьогодні дізнатися більше про сервіс, стати постійним клієнтом та членом клубу VIP Rezinka.

Питання про авто

Діагностика автокондиціонерів

Діагностика автокондиціонерів – це огляд працездатності функцій кондиціонера у вашому авто. Під час діагностики ми перевіряємо рівень фреону, герметичність усіх з’єднань та справність системи загалом.

Детальніше »
Шинний центр Rezinka
Top