Заміна шин
Шинний Центр
Rezinka

Заміна шин – процес зміни сезонної резини, що включає демонтаж, бортування та балансування коліс. Комплексний підхід до заміни шин дозволяє виявити всі можливі проблеми з дисками та шинами та на місці вирішити їх.

Найчастіше заміну шин виконують під час сезону, а саме в весняний та осінній період зміни погодніх умов. Саме тоді й проводяться основні роботи по догляду за колісною системою авто. Окрім цього, при зміні старої резини на нову – також проводять комплекс робіт по заміні шин, що гарантує безпеку пересування авто.

Заміна шин Запис Онлайн

Заміна шин

Бортування, балансування та демонтаж коліс будь-яких розмірів

Записатися на заміну шин

Оберіть зручний для Вас час та місце
ЗАПИСАТИСЯ

Послуги Шинного Центру Rezinka
Заміна шин

Заміна шин

Комплексна заміна шин будь-яких розмірів з забезпеченням гарантії безпеки при пересуванні авто. Бортування коліс – процес зняття шини з диску та її установка. Демонтаж – процес зняття колеса з автомобіля та його установка. Балансування – роботи по усуненню дисбалансу колеса, диску, елементів підвіски, кріплення колеса для того, щоб збільшити експлуатацію шин.

Вулканізація шин

Процес ремонту бокових порізів та зварювання шини. Вулканізація буває двох видів: холодна та гаряча. При холодній – на цільову ділянку шини наносять вулканізуючий склад, який твердіє і набирає міцність природним чином. При гарячому – склад нагрівають до стану часткового розплаву.

Ремонт дисків

Рихтувальні роботи для відновлення початкової геометрії диску. Холодне вирівнювання диску – відбувається без нагрівання. Виконується за допомогою рихтувального станку та гідравліки. Вирівнювання диску за допомогою нагрівання. Нагрівання за допомогою променем полум’я відбувається для того, щоб зменшити ймовірність появи тріщини на диску.

Зварювання диску аргоном

Дугове зварювання неплавким електродом в середовищі інертного захисного газу, процес відновлення відсутніх фрагментів диску, тріщин, щоб надати цілісність металу і відновити його початкову форму.

Фарбування дисків

Відновлення естетичного вигляду диску за допомогою його фарбування.

Готель для шин

Rezinka Hotel Професійне зберігання сезонної резини відповідно з дотриманням температурного режиму, рівня вологості, наявності світла та інших чинників, які запобігають швидкому зношенню резини.

Продаж шин

Підбір шин індивідуально під Ваше авто, стиль їзди та особисті побажання клієнтів.

Автомагазин

Великий асортимент автозапчастин на різні марки машин, аксесуари для авто.

Rezinka ЗАПИС ОНЛАЙН

Ремонт шин

Ремонт шин різної складності: зварювання резини, ремонт бокових порізів, латкування

Записатися на ремонт шин

Оберіть зручний для Вас час та місце
ЗАПИСАТИСЯ

Ремонт дисків

Відновлення початкової геометрії диску за допомогою рихтувальних робіт

Записатися на ремонт дисків

Оберіть зручний для Вас час та місце
ЗАПИСАТИСЯ

Зварювання аргоном

Відновлення цілісності диску

Записатися на зварювання аргоном

Оберіть зручний для Вас час та місце
ЗАПИСАТИСЯ

Професійне зберігання резини з дотриманням температурного режиму, рівня вологості, наявності світла та інших чинників, які запобігають швидкому зношенню резини.

Пропозиції Rezinka
Заміна шин

Озонація салону автомобіля
Новини

Автокондиціонери

МАК-КЛІМАТ – сервіс, що спеціалізується на обслуговуванні автокондиціонерів, а саме – діагностиці, профілактиці, заправці фреоном, озонації, ремонті та реставрації кондиціонерів.

Детальніше »
Пропозиції

Автомагазин Rezinka

У автомагазині Ви маєте змогу придбати всі товари, що так необхідні кожному власнику авто. Широкий асортимент автохімії та автокосметики дозволяє кожному обрати сам той засіб, який ідеально підійде

Детальніше »

Стати VIP Клієнтом

Залишіть свої дані, щоб вже сьогодні дізнатися більше про сервіс, стати постійним клієнтом та членом клубу VIP Rezinka.

Питання про авто
Заміна шин

Діагностика автокондиціонерів

Діагностика автокондиціонерів – це огляд працездатності функцій кондиціонера у вашому авто. Під час діагностики ми перевіряємо рівень фреону, герметичність усіх з’єднань та справність системи загалом.

Детальніше »
Заміна шин
Шинний центр Rezinka
Top