Топ-3 міфи про резину автомобіля

▪️ Вузька шина – погана.
Насправді виробники автомобілей встановлюють таку резину для того, щоб зменшити опору кочення та знизити аеродинамічний опір. Це в сукупності призводить до зменшення споживання топлива автомобілем. Таким чином, якщо хтось з вас бачить на сучасних автомобілях вузькі покришки, встановлені зазвичай на заводі, то найімовірніше таким чином автовиробник прагне зменшити витрати палива автомобіля.

▪️ Широкі шини поліпшують прискорення та гальмування.
У широкої резини буде менш коротка ділянка контакту з дорожньою поверхнею. Для більш ефективного гальмування на багато важливіше сам діаметр гуми, а неї її ширина. Тобто, чим довше загальна площа контакту гуми з дорожнім покриттям, тим ефективність гальмування машини буде краще.

▪️ У майбутньому автомобілі не будуть забезпечувати запасними колесами.
Річ у тому, що кожен автовиробник в наші дні намагається максимально зменшити собівартість свого автомобіля, а також збільшити його економічність.

Шинний центр Rezinka – Ваша безпека та комфорт 🚗

Послуги Шинного Центру Rezinka

Заміна шин

Комплексна заміна шин будь-яких розмірів з забезпеченням гарантії безпеки при пересуванні авто. Бортування коліс – процес зняття шини з диску та її установка. Демонтаж – процес зняття колеса з автомобіля та його установка. Балансування – роботи по усуненню дисбалансу колеса, диску, елементів підвіски, кріплення колеса для того, щоб збільшити експлуатацію шин.

Вулканізація шин

Процес ремонту бокових порізів та зварювання шини. Вулканізація буває двох видів: холодна та гаряча. При холодній – на цільову ділянку шини наносять вулканізуючий склад, який твердіє і набирає міцність природним чином. При гарячому – склад нагрівають до стану часткового розплаву.

Ремонт дисків

Рихтувальні роботи для відновлення початкової геометрії диску. Холодне вирівнювання диску – відбувається без нагрівання. Виконується за допомогою рихтувального станку та гідравліки. Вирівнювання диску за допомогою нагрівання. Нагрівання за допомогою променем полум’я відбувається для того, щоб зменшити ймовірність появи тріщини на диску.

Зварювання диску аргоном

Дугове зварювання неплавким електродом в середовищі інертного захисного газу, процес відновлення відсутніх фрагментів диску, тріщин, щоб надати цілісність металу і відновити його початкову форму.

Фарбування дисків

Відновлення естетичного вигляду диску за допомогою його фарбування.

Готель для шин

Rezinka Hotel Професійне зберігання сезонної резини відповідно з дотриманням температурного режиму, рівня вологості, наявності світла та інших чинників, які запобігають швидкому зношенню резини.

Продаж шин

Підбір шин індивідуально під Ваше авто, стиль їзди та особисті побажання клієнтів.

Автомагазин

Великий асортимент автозапчастин на різні марки машин, аксесуари для авто.

Сезонне зберігання шин

Професійне зберігання резини з дотриманням температурного режиму, рівня вологості, наявності світла та інших чинників, які запобігають швидкому зношенню резини.

Пропозиції Rezinka

Озонація салону автомобіля
Новини

Автокондиціонери

МАК-КЛІМАТ – сервіс, що спеціалізується на обслуговуванні автокондиціонерів, а саме – діагностиці, профілактиці, заправці фреоном, озонації, ремонті та реставрації кондиціонерів.

Детальніше »
Пропозиції

Автомагазин Rezinka

У автомагазині Ви маєте змогу придбати всі товари, що так необхідні кожному власнику авто. Широкий асортимент автохімії та автокосметики дозволяє кожному обрати сам той засіб, який ідеально підійде

Детальніше »

Стати VIP Клієнтом

Залишіть свої дані, щоб вже сьогодні дізнатися більше про сервіс та стати постійним клієнтом та членом клубу VIP Rezinka.

Питання про авто

Діагностика автокондиціонерів

Діагностика автокондиціонерів – це огляд працездатності функцій кондиціонера у вашому авто. Під час діагностики ми перевіряємо рівень фреону, герметичність усіх з’єднань та справність системи загалом.

Детальніше »
Шинний центр Rezinka
Top